Понеділок  19.11.2018  

 
  

        
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурси [21]
Спорт [10]
Новини школи [64]
Оголошення [14]
Методика [8]
Міні-чат
200
  Наше опитування

             
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 96

   
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
              Зворотній звязок



Ім'я *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:


 
Учнівська сторінка

Предметні тести онлайн





Тренувальні тести ЗНО

Готові домашні завданн




Готові домашні завдання

    Розваги  
      


                                                        
 
Головна » 2018 » Листопад » 7 » Предметні олімпіади. І етап
13:00
Предметні олімпіади. І етап

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2018-2019році
                              Економіка
1.Королюк Анастасія – 11 клас – вчитель Фільчук В.С.
2.Осташевська Маргарита – 10 клас – вчитель Фільчук В.С.
Англійська мова
1. Піярська Крістіна – 8-Б клас – вчитель Шевчук С.О.
2. Кульчицька Дар’я – 9клас вчитель Шевчук С.О.
3.Осташевська Маргарита – 10 клас – вчитель Марчук Л.В.     
4. Семенюк Анна – 11клас – вчитель - Шевчук С.О.
                  

                               Біологія
  1.Осташевська Маргарита – 10 клас – вчитель Янченко В.Г.
  2.Луцюк Олена – 9клас – вчитель    Янченко В.Г.
                               Хімія
1. Осташевська Маргарита – 10клас - читель Євпак Н.П. 
2. Королюк Анастасія – 11клас – вчитель Євпак Н.П.
3. Гриневич Максим – 8 –Аклас – вчитель Євпак Н.П.
                            Фізика
1.Піярська Крістіна – 8-Б  - вчитель Шмерега М.Л.
2.Луцюк Олена – 9клас - вчитель Шмерега М.Л.
3. Осташевська Маргарита – 10клас вчитель  Шмерега М.Л.
                            Математика
1.Карлюк Катерина – 7клас – вчитель Степанюк М.Ю.
2.Польова Романа – 8клас - – вчитель Степанюк М.Ю.
3. Осадчук Каріна – 9клас – вчитель Криваль О.П.
4.Королюк Анна – 11 клас – вчитель Криваль О.П.
                          Географія
1. Решітник Андрій – 9клас вчитель Янченко Л.В.
2. Гриневич Максим – 8-А клас вчитель Янченко Л.В.
3. Пузовик Анастасія – 10клас вчитель Янченко Л.В.
                     Правознавство
1.Кульчицька Дар’я – 9клас вчитель Горблюк А.В.
2.Пузовик Анастасія – 10клас вчитель  Горблюк А.В.
3 .Королюк Анна – 11 клас вчитель Горблюк А.В.
                     Історія
1. Гриневич Максим – 8-А клас вчитель Осадчук Л.В.
2. Королюк Дарина – 9клас вчитель Осадчук Л.В.
3. Пузовик Анастасія – 10клас вчитель Горблюк А.В.
4. Семенюк Анна – 11клас вчитель Горблюк А.В.
                      ІКТ
1. Осташевська Маргарита – 10 клас вчитель Шмерега М.Л.
2. Кульчицька Дар’я – 9 клас вчитель Шмерега М.Л. 
                   Трудове навчання.
1.Решетник Андрій – 9клас вчитель Коробчук В.І.
                       Українська мова.
1.Семенюк Анастасія – 8-Б клас  вчитель Коренчук Л.О.
2.Осадчук Карина – 9клас вчитель Коренчук Л.О.
3.Семенюк  Анна – 11клас вчитель Маус І.М.

Категорія: Конкурси | Переглядів: 21 | Додав: mok | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
 
Пошук
 
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Архів записів
 
Корисні сайти









 
              Погода в Яруні




 
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання