Четвер  23.11.2017  

 
  

        
Меню сайту
Категорії розділу
Конкурси [19]
Спорт [9]
Новини школи [57]
Оголошення [14]
Методика [8]
Міні-чат
200
  Наше опитування

             
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 92

   
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
              Зворотній звязок



Ім'я *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:


 
Учнівська сторінка

Предметні тести онлайн





Тренувальні тести ЗНО

Готові домашні завданн




Готові домашні завдання

    Розваги  
      


                                                        
 

Презентація Ярунського освітнього округу

Педагогічний міст

Вітаємо переможців та призерів ІІ  туру предметних олімпіад   

 Ярунська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Кульбач Ганна,11клас,І місце з фізичної культури,

ІІІ місце з екології

Романюк Назарій,11 клас, І місце з фізики

та І з астрономії

   

Гарбузюк Микола, 9 клас, І місце з історії,

І місце з географії, ІІІ з інформатики

Маус Олександра, 11 клас, ІІ місця з біології,

                         психології, та української мови та літератури


Савчук Вікторія, 11 клас, ІІІ місце з історії

Гаврилюк Наталія , 11 клас, І місце з економіки

Деревняк Ірина, 9 клас, ІІІ місця з математики

та географії


Романюк Олександр, 8 клас, І місце з хімії
Марчук Світлана, 9 клас, ІІІ місце з російської мови Шевелюк Олександр, 11 клас, ІІІмісце з фізичної культури.

 Жолобненська ЗОШ І - ІІІ ступенів
 
Французька мова
Вчитель - Вовк Людмила Василівна
 

Бойко Катерина, 11 клас,  І місце

Іванчук Аліна, 9 клас, ІІІ місце

Шлінчак Юрій, 10 клас, І місце

 

Якубовський Сергій, 9 клас, ІІ місце

Карплюк Анастасія, 9 клас, І місце

Петров Максим, 10 клас, І місце

Призери ІІІ туру предметних олімпіад 
 
Жолобненська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Бойко Катерина, диплом ІІІ ступеня


 
Карплюк Анастасія, диплом ІІІ ступеня

Ярунська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
Гарбозюк Микола, диплом ІІІ ступеня 
 
 

Призери ІІ туру предметних олімпіад Жолобненської ЗОШ І - ІІІ ступенів

Фізика

Вчитель - Герасимович Володимир Анатолійович

 

 

Петров Максим, 10 клас, ІІ місце
 

    Якубовський Сергій, 9 клас, І місце

Біологія

Вчитель - Антонова Галина Юріївна

Свінчук Віталій, 8 клас, ІІІ місце


 

Орепівська ЗОШ І- ІІІ ступенів

Дорошкевич Марія, призер ІІ туру олімпіади з географії. Вчитель - Дорошкевич Петро Олексійович.

Горбаченко Іванна, призер ІІ туру олімпіади з правознавства. Вчитель - Петрук Микола Дмитрович.

                                                                                            

30 січня в Орепівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний семінар вчителів математики Ярунського освітнього округу на тему 

"Педагогічний досвід вчителів округу-в практику"

 

 

 

 

 

 

 

Засідання предметної комісії вчителів математики

                                                        *********************************************

Фрагмент уроку математики "усний рахунок" у 6 класі на тему "Подільність чисел

З учнями 6 класу Орепівської ЗОШ працює вчителька математики Ярунської школи БАГРАНОВСЬКА ЗОЯ ВОЛОДИМИРІВНА

                                                                     ******************************************************

В 11 класі вчитель математики Орепівської ЗОШ  АНДРОЩУК НІНА ВАСИЛІВНА  демонструвала фрагмент уроку з алгебри "Актуалізація опорних знань первісної функції"

                                                            ******************************************************

 

 

 

 

 

 

Урок математики у 6 класі Орепівської ЗОШ, розв'язування задач за допомогою пропорцій проводить вчитель математики Колодянської школи ОПАНАСЮК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ

                                                                     ****************************************************

Математичні дії із звичайними дробами показала на уроці в 6 класі  вчителька Орепівської школи КОВАЛЕНКО ЛІДІЯ СТЕПАНІВНА

 

 

З 20.01 по 24.01 в Ярунській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проходив тиждень англійської мови.

 

 

 В рамках тижня було проведено засідання предметної комісії вчителів іноземних мов шкіл Ярунського освітнього округу.

 

Майстер-клас вчителів англійської мови.

КОЛЕСНИК ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА - вчитель англійської мови Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 
 
 

Фрагмент уроку: робота з текстом з учнями 6-Б класу Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

МАРЧУК ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА - вчитель англійської мови Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

 
 
Методика роботи над вивченням нового лексичного матеріалу у 2 класі.
 
ПАРХОМЧУК ОЛЕСЯ ПЕТРІВНА - вчитель англійської мови Ярунської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 
Обмін досвідом роботи над розвитком мотивації учнів при вивченні іноземної мови.
 
 
Конкурс читців англомовних віршів.
 
 
Зустріч з Головою Верховної Ради Литвином Володимиром Михайловичем 

 

 

Лідери учнівського самоврядування, активісти громадського життя, творча та обдарована молодь Новоград-Волинського району, а саме учні Пилиповицької, Чижівської, Новороманівської та Ярунського освітнього округу мали нагоду послухати лекцію Голови Верховної Ради України, Героя України, академіка національної академії правових наук України, Доктора історичних наук, професора, нашого  земляка Володимира Михайловича Литвина.

У дружньому колі під час невимушеної бесіди з В.М.Литвином діти отримали відповіді на питання, що особливо хвилюють сучасну молодь.

Володимир Михайлович поділився з учнями «рецептом успішного життя»: завжди йти до цілі, досягати вершин, пізнавати щось нове, самовдосконалюватися та самореалізовуватися, ніколи не зупинятися на досягнутому.

                                                                                                                 (за матеріалами відділу освіти)

 

Форма входу
 
Пошук
 
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 
Архів записів
 
Корисні сайти









 
              Погода в Яруні




 
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання