Неділя  23.02.2020  

 
  

        
Меню сайту
Категорії розділу
Спорт [10]
Конкурси [25]
Новини школи [64]
Оголошення [14]
Різне [0]
Методика [8]
Міні-чат
200
  Наше опитування

             
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 97

   
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
              Зворотній звязок



Ім'я *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *:


 
Учнівська сторінка

Предметні тести онлайн





Тренувальні тести ЗНО

Готові домашні завданн




Готові домашні завдання

    Розваги  
      


                                                        
 
Досягнення учнів школи:


 

2019 - 2020 навчальний рік

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Біологія ІІ місце - Гриневич Максим 9-А, вчитель Янченко В.Г.
Хімія ІІІ місце - Гриневич Максим 9-А, вчитель Євпак Н.П.
Англійська мова ІІ місце - Піярська Крістіна, вчитель Радченко О.В.
Фізика ІІ місце - Піярська Крістіна 9-Б, вчитель Шмерега М.Л.
Російська мова ІІ місце - Семенюк Анастасія 9-Б, вчитель Медвежинська Т.Є.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!

 

ІІІ етап  Всеукраїнських предметних олімпіад:

Біологія - ІІ місце - Гриневич Максим 9-Б клас, вчитель Янченко В.Г.

Наші досягнення в позаурочний час

Євпак Олександра учениця 6-а класу - диплом ІІІ ступення в номінації "Художній декоративний розпис" (обласний конкурс)

Лопатюк Наталія учениця 7-а класу диплом ІІІ ступеня обласної виставки-конкурсу "Паперовий світ" в номінації "Витинанка"

Євпак Яна учениця 6-а класу - диплом ІІ ступеня в обласному конкурсі "Веселковий дивосвіт" номінація "Картини з ниток, хутра, шкіри"

Мирончук Артем - учень 5-а класу - Всеукраїнський конкурс з "Тхеквандо" І місце в розділі "Пумсе"

Шевчук Олександр - учень 3-а класу - Всеукраїнський конкурс з "Тхеквандо" І місце в розділі "Пумсе"

Тихонюк Ілля -учень 5-б класу - Всеукраїнський конкурс з "Тхеквандо" І місце в розділі "Пумсе", Гаврилюк Назар - учень 8 класу ІІ місце, ІІІ місце Тищук Олександр - учень 8 класу

Беленюк Владислав - учень 5-а класу - Всеукраїнський конкурс з "Тхеквандо" ІІІ місце в розділі "Кіругі"

Оржиховська Оксана - учениця 6-б класу диплом ІІ ступеня в номінації "Інструменти музики"(районний фестиваль мистецтв "Кришталеві нотки")

Оржиховська Тетяна - учениця 2-а класу диплом ІІ ступеня в номінації "Інструменти музики"(районний фестиваль мистецтв "Кришталеві нотки")

 

 

2017-2018 навчальний рік:

   Переможці ІІ-етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
У 2017-2018 році
1. Семенюк Анна – 10кл. 3 місце з української мови  - вчитель  Маус І.М.
2. Королюк Анастасія  - 10кл.- 1  місце  з економіки – вчитель Фільчук В.С.
3. Лопатюк Анна – 9-Б клас - 2 місце з тудового навчання – вчитель Євпак Н.П,
4. Осадчук Карина – 9клас - 3 місце з російської мови – вчитель Медвежинська Т.Є.
5. Карпенко Анастасія – 9-Б - 3 місце з хімії – вчитель Євпак Н.П.
6. Осташевська Маргарита – 9-А – 2 місце з ІКТ - вчитель Шмерега М. Л.     
                         



2016-2017 навчальний рік:

Ямчинська Люба - учениця 9-А класу

-  ІІ місце у ІІ етапі VII міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка;

                                                                                                       -  ІІ місце у ІІ турі предметних олімпіад з російської мови;


Семенюк Анна - учениця 9-Б класу 

 

        -  І місце у ІІ етапі VII міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка;

-  ІІ місце у ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Підготувала до конкурсів вчитель української мови та літератури Маус Ірина Миколаївна


Польова Богдана - учениця 4 класу

І місце у ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вчитель Козлова Сабіна Миколаївна


Юні художники - переможці районних та обласних конкурсів



2014-2015 навчальний рік:
Гарбузюк Микола, 10 клас 
ІІІ місце з географії (вчитель Янченко Л. В.) та ІІІ місце з історії (вчитель Горблюк А. В.) у ІІІ турі предметних олімпіад.

Призери ІІ туру предметних олімпіад

 
Марчук Світлана 10 кл.
біологія І місце ,  вчитель Янченко В.Г.
хімія ІІ місце, вчитель Євпак Н. П.
учасниця турніру юних географів
 
 
Василюк Юрій 9 кл.
біологія ІІ місце, вчитель Янченко В.Г. 
учасник турніру юних географів
 
 
Романюк Олександр 9 кл.
англійська мова ІІІ місце, вчитель Пархомчук О.П.
 
 
Конончук Валентина 8 кл.
хімія  ІІІ місце, вчитель Євпак Н.П.
 
 
Віскушенко Олександра  7 кл.
переможець в номінації "Позашкілля"
І місце по бісероплетінню.
 
 

2013-2014 навчальний рік:

Гарбузюк Микола, 9 клас ІІ місце з географії та ІІІ місце з історії у ІІІ турі предметних олімпіад.

 

 


Вчитель географії Янченко Л. В.

Вчитель історії Горблюк А. В.

 


 

Призери ІІ туру предметних олімпіад

Кульбач Ганна,11клас,І місце з фізичної культури,

ІІІ місце з екології

Романюк Назарій,11 клас, І місце з фізики

та І з астрономії

Гарбузюк Микола, 9 клас, І місце з історії,

І місце з географії, ІІІ з інформатики

Маус Олександра, 11 клас, ІІ місця з біології,

                                     психології, та української мови та літератури

Савчук Вікторія, 11 клас, ІІІ місце з історії

Гаврилюк Наталія, 11 клас, І місце з економіки

Деревняк Ірина, 9 клас, ІІІ місця з математики

та географії

Романюк Олександр, 8 клас, І місце з хімії

 

Марчук Світлана, 9 клас, ІІІ місце з російської мови, Шевелюк Олександр, 11 клас, ІІІ місце з фізичної культури.

 

 


2012-2013 навчальний рік:

І місце з футболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів


 

2011-2012 навчальний рік:


Команда учнів школи посіда І місце у районних змаганнях з шахів (Аракелов І., Постайчук Д., Цибульська С.)

ІІ місце у легкоатлетичному кросі серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце посіла команда дівчат з волейболу серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів

Участь у районному етапі олімпіад:

2 місце, українська мова та література, 9 клас

2 місце, російська мова та світова література, 9 клас

2 місце, фізика, 10 клас

3 місце, російська мова та світова література, 8 клас

3 місце, інформаційні технології, 9 клас

3 місце, інформаційні технології, 10 клас


 

2010-2011 навчальний рік:



Команда дівчат з волейболу посіла ІІ місце серед ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Команда юнаків з футболу посіла ІV місце серед ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Участь в ІІ етапі предметних олімпіад:

1 місце, російська мова та література, 9 клас

2 місце, українська мова тьа література, 9 клас

3 місце, російська мова та література, 8 клас

3 місце, фізика, 8 клас

 



2009-2010 навчальний рік:



За результатами районної спартакіади школярів серед ЗОШ І-ІІІ ступенів учні школи посіли ІІ місце.

Участь в ІІ етапі предметних олімпіад:


2 місце, російська мова, 8 клас

2 місце, історія, 8 клас

3 місце, російська мова, 9 клас

3 місце, історія, 8 клас

3 місце, історія, 9 клас

3 місце, хімія, 8 клас

4 місце, фізика, 11 клас

4 місце, географія, 11 клас


 

Форма входу
 
Пошук
 
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
 
Архів записів
 
Корисні сайти









 
              Погода в Яруні




 
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання